קורסים וסדנאות


למה סדנאות?

אנחנו מאמינים שאחד מהחסמים העיקריים לרווחיות של עסקים הוא חוסר ידע. בעולם השיווק של ימינו, המידע מתעדכן במהירות ושיטות העבודה העסקיות חייבות להתקדם בקצב מסחרר. בדיקות כדאיות, חקר שוק, תכנית עסקית ליזמות, מיתוג ופרסום - כל אלו צריכים להיעשות במקצועיות כדי למנוע הפסדים וכדי להפיק מתקציב מוגבל את המקסימום.
 
לשם כך מתקיימות בהאב ירושלים סדנאות ממוקדות תוכן העוסקים בתחומים הבאים:
 
לקוחות - מי הלקוחות שלך? איך מאתרים נישה בשוק? איך לשמר לקוחות? ואיך לגבות חובות ועדיין לשמור על יחסים מצוינים? איך לגרום ללקוחות שלך להביא לך עוד לקוחות? וגם סודות על פיטורי לקוחות...
 
פיננסים - איך לתמחר את המוצר שלך? מתי הזמן הנכון להעלות מחיר של שירות? מה הבעיה בתזרים המזומנים שלכם והאם עדיף לכם לחפש משקיע? או לקחת הלוואה בתנאים מסויימים? או ליצור שותפות?
 
שיווק - האסטרטגיה השיווקית שלכם היא זו שתביא לכם מכירות. למדו עוד על משא ומתן, שכנוע, גישור, תקשורת וכלים לסגירת עסקה.
 
פרסום - אומרים שאם אתה לא שם, אתה לא קיים. אך עלויות הפרסום עשויות לאכול את כל הרווחים שלך. בואי ללמוד על המילים הנכונות ועל הקונספט המתאים, מתגי את עצמך בעקביות ומישכי לעסק שלך את הלקוחות שמעוניינים בשירות ובמוצרים המיוחדים שאת מעניקה להם.
 
איזון - כאמא, גם אם בעלת עסק, הבית והמשפחה, הילדים בראש מעיינייך. איך לשלב עבודה ובית? מה ניתן לעשות כדי לא לעבור את הגבול וכדי לשמור על איזון בין העולמות השונים? איך מנהלים את הזמן ומייעלים את הפעילות? סדנאות איזון מעניקות ידע פרקטי על האצלת סמכויות, מולטיטסקינג וניהול אנרגיה אישית להשגת היעדים שלך בבית ובעסק.
 
היכנסי ללוח האירועים ובחרי לעצמך את הקורס, את הסדנה ואת המפגשים שמתאימים לעסק שלך!